Home » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Vaillant merkez kombi servisi olarak en yüksek ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ve gezici ekibimizle tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Diğer bir deyişle Vaillant merkez kombi servisi Türkiye cihaz sahiplerine servis hizmeti verilmesi amacıyla hiç bir kurumu görevlendirmemiştir. Vaillant kombi servis hizmeti tüm yurtta bu işi iyi bilen özel eğitimli Vaillant kombi personeli, teknikerler veya teknisyenler tarafından verilmektedir.

Vaillant kombi servis hizmeti merkezden bilgisayar ve tablet  kontrollü, özel eğitimli,konusunda uzman teknikerler ve uzman ekipler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip edilerek 7/24 saat hizmet verilmektedir.

Vaillant’ın sektörde bir ilke imza atarak kurmuş olduğu akıllı teknik servis sistemi sayesinde her servis teknikerinde veya teknisyeninde  bulunan el bilgisayarı , tablet  ve printer’ı kullanarak servis teknikerlerinin veya teknisyenler tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız ve eksiksiz bilgileri merkeze doğru ve anında ulaştırır.

Kombi Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri veya teknisyen müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak randevu alınır veya müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait durumda olması ve evde reşit bir kişinin evde  hazır bulunması durumunda kombi servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri veya teknisyenleri araçlarında bulunan garantili yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın (kombi ) yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.